경매로 판매 중인 세단 Mercedes-Benz S-Klass 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
Mercedes-Benz
S-Klass
세단
2009
2012-01-25
주행거리:
130,260 km
적재 용량:
585 kg
순중량:
2,075 kg
총중량:
2,660 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
2024. 9. 2.
판매자 재고 ID:
7216334
경매:
실행 날짜:
2024-09-05 14:19
종료 날짜:
2024-09-10 20:19
도어 수:
5
5.23 m × 1.871 m × 1.478 m
구동 형식:
AWD
388 마력 (285 kW)
PTO:
2025-03-31
블랙
Autobroms varningslampa lyser
Dålig linjepassning. Vindruta sliten. Flertal bucklor, stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador
Klädsel smutsig bak. Repa på inredningsdetalj, Klädsel ytligt slitage fram vänster.Insynsskydd medföljer ej
Drivknutsdamask skadad VF, Dödavinkelvarnare ur funktion, Strålkastare höger spricka.
Previous owners: 16
License number: HPX796
Service history: Service utförd vid följande mil: 1456, 3000, 3648, 4178, 5408, 10850, 11468, 12162, 12700, 12924. senast 2024-05-14
Service book: Loose papers
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 3770 SEK
Max pull weight: 840 kg
CO2-emission (petrol): 266 g/km
Tax weight: 2 070 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
Sold in sweden: No
S 500 4Matic W221
2009
Dödavinkelvarnare
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Extra mediaskärmar
Luftfjädring (justerbar)
Massage i förarstol
Massage i passargerarstol
Rattväxel/paddlar
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
Soft-close dörrar
Underhållningspaket bak