경매로 판매 중인 세단 BMW 7-serien 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/21
5.238 m × 1.902 m × 1.479 m
449 마력 (330 kW)
PTO:
2025-09-30
그레이
Vibrerar vid inbromsning.
Repor vindruta, Stenskott vindruta i synfält. Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador. Bilen är delvis omlackerad. Dålig linjepassning på några ställen.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Motor, litet tickande missljud.
Torkarblad utslitna fram. Ratt står snett. Hjulvibrationer.Rattvärme, värmer ej mycket.
Previous owners: 21
License number: JBD433
Manufacture month: august 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 1908, 2571, 2595, 2698, 4745, 7700 senast 2023-10-13
Tax fee (yearly): 2252 SEK
Max pull weight: 885 kg
CO2-emission (petrol): 197 g/km
Tax weight: 2 210 kg
Max trailer weight: 2 300 kg
750Li xDrive Sedan
G12
2016
Panoramatak
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Head-up display
Infällbar dragkrok
Luftfjädring (justerbar)
Massage i förarstol
Rattvärme
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
Executive Lounge Seating
Massagefunktion i baksäte
Rear-seat entertainment Professional
Interiördesign Pure Excellence
Integral-Aktiv styrning
Active Comfort Drive
Värmereflekterande vind och sidorutor
Värmereflekterande Vindruta
Exteriördesign Pure Excellence
Sky Lounge
Ambient Air paket
Massagefunktion för förare och frontpassagerare
Driving assistant plus
Surround view
Bowers & Wilkins Diamond Surround sound system
Komfortöppning
Soft Close för dörrar
Komfortstol fram
Komfortsäten bak
Exklusivläder nappa med utökat omfång
360 kamera
Helljusassistent