Troostwijk Veilingen B.V.
인증 대리점
재고 보유:
광고 1984개
Autoline 활동 기간 6년
시장 활동 기간 94년
전화 번호가 확인되었습니다
경매로 판매 중인 세단 BMW 7-serie
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
광고에 관심이 있으십니까?
1/4
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
192 마력 (141 kW)
휘발유
체적:
2,800 cm³
실린더 수:
6
유로:
Euro 2
중요
이 오퍼는 단지 안내용입니다. 더 정확한 정보는 판매자에게 요청하십시오.
구매 정보
판매자 연락처
판매자 구독
Customer Service
언어:
네덜란드어, 영어
주소
네덜란드, Noord Brabant, Breda
판매자의 현지 시간:
18:49 (CET)
이 기계는 다음 경매를 통해 판매됩니다:
경매로 이동
이 기계는 다음 경매를 통해 판매됩니다:
경매로 이동
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
기계류나 차량을 판매하고 계십니까?
저희와 함께라면 가능합니다!
경매
2012
152,918 km
유로
Euro 5
연료
휘발유
네덜란드, Apeldoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
2001
90,000 km
유로
Euro 3
연료
휘발유
네덜란드, Apeldoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
190,856 km
연료
경유
네덜란드, Dordrecht
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
58,212 km
연료
휘발유
도어 수
5
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
62,000 km
연료
휘발유
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
€1,000
≈ US$1,058
≈ ₩1,476,000
1979
152,977 km
연료
휘발유
네덜란드, Barneveld
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
€5,000
≈ US$5,291
≈ ₩7,381,000
유로
Euro 6
연료
휘발유
네덜란드, Loon op Zand
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
61,050 km
연료
휘발유
도어 수
5
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
435,935 km
유로
Euro 4
연료
휘발유
네덜란드, Alblasserdam
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
173,783 km
연료
휘발유
도어 수
4
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
229,250 km
연료
휘발유
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
경매
93,320 km
연료
휘발유
네덜란드, Boxmeer
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
€100
≈ US$105.80
≈ ₩147,600
84,000 km
연료
휘발유
네덜란드, Thorn
Troostwijk Veilingen B.V.
Autoline 활동 기간 6년
Körper:
Original Alpinweiss mit Frontspoiler im Alpina-Stil. Originale optionale Xenon-Scheinwerfer Vor einigen Jahren neu lackiert.
Motor
2,8 Liter 6-Zylinder-Reihenmotor mit 192 PS Kompressionstest durchgeführt im Oktober 2024: Zylinder 1- 15 Bar
Zylinder 2- 15,5 Bar
Zylinder 3- 15 Bar
Zylinder 4- 14,7 Bar
Zylinder 5- 15 bar
Zylinder 6- 14,7 bar
Federung:
KW Stoßdämpfer V1 mit Höhenverstellung
Neue Querlenker vorne links und rechts
Neue Spurstange links und rechts.
Komplette Hinterradaufhängung überholt und Hilfsrahmen ersetzt
Bremse:
Brembo mit neuen Bremsbelägen vorne
Neue Bremsscheiben hinten mit neuen Bremsschläuchen Bremsflüssigkeit im Jahr 2024 gewechselt
Inneres:
Vollständig individualisiertes Interieur auf Basis des originalen BMW M5 E39 Sportinterieur, neu gepolstert von einem Spezialisten in Schwarz im E12 M535 Stil
Funktionierende Klimaanlage
Contra: Sky hangs (E38 Krankheit)
Felgen & Reifen:
BBS 18 Zoll, restauriert mit Michelin Sport 4 mit sehr gutem Profil
Body:
Original Alpinweiss with Alpina style front spoiler. Original optional Xenon headlights Repainted a few years ago.
Engine
2.8 liter 6 cylinder in-line engine with 192 HP Compression test conducted in October 2024: Cylinder 1- 15 Bar
Cylinder 2- 15.5 Bar
Cylinder 3- 15 Bar
Cylinder 4- 14.7 Bar
Cylinder 5- 15 bar
Cylinder 6- 14.7 Bar
Suspension:
KW shock absorbers V1 with height adjustment
New wishbones Front left and right
New tie rod left and right.
Complete rear suspension overhauled with subframe replaced
Brake:
Brembo with new front brake pads
New rear brake discs with new brake hoses Brake fluid replaced in 2024
Interior:
Fully custom interior based on original BMW M5 E39 sports interior reupholstered by specialist in black in E12 M535 style
Working air conditioning
Con: Sky hangs (E38 ailment)
Rims & Tires:
BBS 18 inch, restored with Michelin Sport 4 with very good tread
Nette BMW 7-serie met diverse deel restauraties van body tot interieur, auto staat er netjes bij en rijdt snaarstrak! Body: Origineel Alpinweiss met Alpina style voorspoiler. Origineel optionele Xenon koplampen Enkele jaren geleden opnieuw gespoten. Motor 2.8 liter 6 cilinder lijnmotor met 192 PK Compressietest uitgevoerd in Oktober 2024: Cilinder 1- 15 Bar Cilinder 2- 15.5 Bar Cilinder 3- 15 Bar Cilinder 4- 14.7 Bar Cilinder 5- 15 Bar Cilinder 6- 14.7 Bar Wielophanging: KW schokdempers V1 met hoogteverstelling Nieuwe wishbones Links- & rechtsvoor Nieuwe trekstang links en rechts. Volledige achterwielophanging gereviseerd met subframe vervangen Remmen: Brembo met nieuwe remblokken voorzijde Nieuwe remschijven achterzijde met nieuwe remslangen Remvloeistof in 2024 vervangen Interieur: Volledig custom interieur op basis van origineel BMW M5 E39 sportinterieur opnieuw bekleed door specialist in zwart in E12 M535 style Werkende airconditioning Minpunt: Hemel hangt (E38 kwaal) Velgen & Banden: BBS 18 inch, gerestaureerd met Michelin Sport 4 met zeer goed profiel
License Plate: SG-853-L
Bodytype: sedan
Mileage during intake: 480861 km
Corps:
Alpinweiss d’origine avec becquet avant de style Alpina. Phares au xénon d’origine en option Repeints il y a quelques années.
Moteur
Moteur 6 cylindres en ligne de 2,8 litres avec 192 CV Test de compression réalisé en octobre 2024 : Cylindre 1- 15 Bar
Cylindre 2- 15,5 bar
Cylindre 3- 15 bar
Cylindre 4- 14,7 bar
Cylindre 5- 15 bar
Cylindre 6- 14,7 bar
Suspension:
Amortisseurs KW V1 avec réglage en hauteur
Nouveaux triangles avant gauche et droite
Nouveau tirant à gauche et à droite.
Suspension arrière complète révisée avec sous-châssis remplacé
Frein:
Brembo avec nouvelles plaquettes de frein avant
Nouveaux disques de frein arrière avec de nouvelles durites de frein Liquide de frein remplacé en 2024
Intérieur:
Intérieur entièrement personnalisé basé sur l’intérieur sport d’origine BMW M5 E39 retapissé par un spécialiste du noir dans le style E12 M535
Climatisation en état de marche
Inconvénient : Le ciel est suspendu (maladie de E38)
Jantes et pneus :
BBS 18 pouces, restauré avec Michelin Sport 4 avec une très bonne bande de roulement
Body:
Origineel Alpinweiss met Alpina style voorspoiler. Origineel optionele Xenon koplampen Enkele jaren geleden opnieuw gespoten.
Motor
2.8 liter 6 cilinder lijnmotor met 192 PK Compressietest uitgevoerd in Oktober 2024: Cilinder 1- 15 Bar
Cilinder 2- 15.5 Bar
Cilinder 3- 15 Bar
Cilinder 4- 14.7 Bar
Cilinder 5- 15 Bar
Cilinder 6- 14.7 Bar
Wielophanging:
KW schokdempers V1 met hoogteverstelling
Nieuwe wishbones Links- & rechtsvoor
Nieuwe trekstang links en rechts.
Volledige achterwielophanging gereviseerd met subframe vervangen
Remmen:
Brembo met nieuwe remblokken voorzijde
Nieuwe remschijven achterzijde met nieuwe remslangen Remvloeistof in 2024 vervangen
Interieur:
Volledig custom interieur op basis van origineel BMW M5 E39 sportinterieur opnieuw bekleed door specialist in zwart in E12 M535 style
Werkende airconditioning
Minpunt: Hemel hangt (E38 kwaal)
Velgen & Banden:
BBS 18 inch, gerestaureerd met Michelin Sport 4 met zeer goed profiel