경매로 판매 중인 세단 Audi A6 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
길이 - 4.916 m, 폭 - 1.855 m
233 마력 (171 kW)
2024-08-31
Skada på stötfångaren fram, Gummilist skadad vänster framdörr. Karosskada höger tröskel, Flertal lackskador, bucklor, stenskott och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj, trasig. Insynsskydd medföljer ej
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat. Drivlinan hugger/rycker.
Stort oljeläckage, Reparations objekt.
Upprullningsdon till bilbälte bak mittre, ur funktion. Höger elspegel kärvar, Vänster elspegel kärvar, Servicelampa lyser. Parkeringssensor ur funktion, Spricka vindruta utanför synfält. Backsensor ur funktion, Missljud hjullager Fram, Skyltbelysning, ur funktion. Vibrationer i framvagn. Vibrationer i bakvagn. Xenonlampa, fel färg.
Previous owners: 15
License number: TGL232
Service history: Kvitton på servicar utförda på mekonomen finns men miltal saknas
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 6995 SEK
Max pull weight: 1 155 kg
CO2-emission (diesel): 224 g/km
Tax weight: 1 970 kg
Max trailer weight: 1 900 kg
Sold in sweden: No
färg: Silver
3.0 TDI quattro
2008
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar