경매로 판매 중인 해치백 Škoda Skoda Fabia 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
4.257 m × 1.732 m × 1.452 m
110 마력 (81 kW)
체적:
1,200 cm³
연료 소비량:
4.7 l/100km
PTO:
2025-02-28
블루
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Fåtal rostangrepp, Några lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Buckla tröskel höger sida.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel sliten fram vänster.
Oljeläckage
Ratt står snett. Rycker vid acceleration när bilen är kall.
Previous owners: 2
License number: GUJ335
Manufacture month: czerwiec 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2877, 2970, 5485, 8073, 10676, 13221, 15385, 17659 18411, 19603 senast 2024-07-10
Service book: Loose papers
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 867 kg
CO2-emission (petrol): 109 g/km
Tax weight: 1 270 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
tillverkare: Skoda
1.2 TSI Kombi
2016
Avtagbar dragkrok