경매로 판매 중인 해치백 Volvo C30 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/10
4.266 m × 1.782 m × 1.443 m
114 마력 (84 kW)
2025-01-31
블랙
Ytrost tak, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal rostangrepp, Flertal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor
Invändigt flertal fläckar och märken.Insynsskydd medföljer ej
Vibrationer i drivlinan.
Drivlinan hugger/rycker. Vibrationer/misständning från motor
Servicelampa lyser. AC kyler dåligt, Ena skyltbelysningen ur funktion.12v batteri dåligt behöver starthjälp
Previous owners: 4
License number: BRW960
Manufacture month: październik 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 1950, 2418, 4745, 5708, 5883, 6874, 7930, 9339, 10962, 11992(kamrem), 12885 senast 2023-06-21
Tax fee (yearly): 1259 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 1 410 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
D2 115hk
2011
B-värm tidur