경매로 판매 중인 해치백 Toyota Yaris 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
3.945 m × 1.695 m × 1.51 m
73 마력 (53.66 kW)
2025-09-30
그레이
Vibrerar vid inbromsning.Anliggande bromsar fram och bak.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Bilnyckeln kärvar.
Previous owners: 3
License number: BBL789
Manufacture month: detsember 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 800, 2294, 3757, 7288, 9845 senast 2023-09-22
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 935 kg
CO2-emission (petrol): 75 g/km
Tax weight: 1 170 kg
1.5 Hybrid 101hk Automat
2018
Electric/Petrol