경매로 판매 중인 해치백 Toyota Yaris 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
해치백 KIA Picanto KIA Picanto €5,458 해치백 2021 121930 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Hyundai IONIQ Hyundai IONIQ €12,370 해치백 2020 26850 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 SEAT Ibiza SEAT Ibiza €9,665 해치백 2019 58580 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 BMW i3 BMW i3 €20,680 해치백 2021 31030 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Mini Cooper Mini Cooper €10,740 해치백 2021 53550 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Toyota Yaris
해치백 Toyota Yaris
해치백 Toyota Yaris 이미지 2
해치백 Toyota Yaris 이미지 3
해치백 Toyota Yaris 이미지 4
해치백 Toyota Yaris 이미지 5
해치백 Toyota Yaris 이미지 6
해치백 Toyota Yaris 이미지 7
해치백 Toyota Yaris 이미지 8
해치백 Toyota Yaris 이미지 9
해치백 Toyota Yaris 이미지 10
해치백 Toyota Yaris 이미지 11
해치백 Toyota Yaris 이미지 12
1/12
브랜드:  Toyota
모델:  Yaris
형식:  해치백
제조년도:  2021
최초 등록:  2021-06-07
주행거리:  53950 km
적재 용량:  416 kg
순중량:  1199 kg
총중량:  1615 kg
위치:  스웨덴 Gothenburg
게재 날짜:  2024. 6. 25.
판매자 재고 ID:  7208455
경매:  1
실행 날짜:  2024-07-02 18:00
종료 날짜:  2024-07-07 18:53
전체 치수:  3.94 m × 1.745 m × 1.5 m
동력:  92 마력 (67.62 kW)
연료:  전기
형식:  자동
상태:  중고
기술 검사 유효 기간:  2026-06-30

추가 정보 — 해치백 Toyota Yaris

스웨덴어
Skada på stötfångaren fram, Plastdetaljer saknas stötfångare fram, Buckla motorhuv,. Bristfällig fastsättning stötfångare bak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Flertal lackskador.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel skadad fram vänster.
Spricka vindruta i synfält. Torkarblad utslitna fram och bak. Parkeringssensorer piper sporadiskt trots inget hinder framför.
Previous owners: 1
License number: XLJ89W
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1504, 3062 och 4811 mil. Senast utförd 2024-01-25
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 885 kg
CO2-emission (petrol): 64 g/km
Tax weight: 1 190 kg
Max trailer weight: 450 kg
färg: Silver
1.5 Hybrid 5dr
2021
Electric/Petrol
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car