경매로 판매 중인 해치백 Toyota Verso S 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
해치백 Honda Civic Honda Civic €10,020 해치백 2012 75,090 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Toyota Verso S
해치백 Toyota Verso S
해치백 Toyota Verso S 이미지 2
해치백 Toyota Verso S 이미지 3
해치백 Toyota Verso S 이미지 4
해치백 Toyota Verso S 이미지 5
해치백 Toyota Verso S 이미지 6
해치백 Toyota Verso S 이미지 7
해치백 Toyota Verso S 이미지 8
해치백 Toyota Verso S 이미지 9
해치백 Toyota Verso S 이미지 10
해치백 Toyota Verso S 이미지 11
해치백 Toyota Verso S 이미지 12
해치백 Toyota Verso S 이미지 13
해치백 Toyota Verso S 이미지 14
해치백 Toyota Verso S 이미지 15
해치백 Toyota Verso S 이미지 16
해치백 Toyota Verso S 이미지 17
해치백 Toyota Verso S 이미지 18
해치백 Toyota Verso S 이미지 19
해치백 Toyota Verso S 이미지 20
해치백 Toyota Verso S 이미지 21
해치백 Toyota Verso S 이미지 22
해치백 Toyota Verso S 이미지 23
해치백 Toyota Verso S 이미지 24
해치백 Toyota Verso S 이미지 25
해치백 Toyota Verso S 이미지 26
해치백 Toyota Verso S 이미지 27
해치백 Toyota Verso S 이미지 28
해치백 Toyota Verso S 이미지 29
해치백 Toyota Verso S 이미지 30
해치백 Toyota Verso S 이미지 31
해치백 Toyota Verso S 이미지 32
해치백 Toyota Verso S 이미지 33
해치백 Toyota Verso S 이미지 34
1/34
브랜드:  Toyota
모델:  Verso S
형식:  해치백
제조년도:  2011
최초 등록:  2011-03-15
주행거리:  112,222 km
총중량:  1,550 kg
위치:  스웨덴 Karlstad현재 위치로부터 6609 km
게재 날짜:  1개월 초과
판매자 재고 ID:  2072979
경매:  1
종료 날짜:  2024-08-16 11:29
전체 치수:  3.99 m × 1.695 m × 1.595 m
동력:  99.25 마력 (72.95 kW)
연료:  휘발유
유로:  Euro 5
상태:  중고

추가 정보 — 해치백 Toyota Verso S

스웨덴어
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Bilen startar och går bra motor och växellåda. Bilen är ej konditionstestad.Information från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt glapp och läckage för ett begagnat fordonKända anmärkningar och fel:Bromsskivor fram slitna. Diverse bucklor (parkeringsskador och repor) - se bilder.
Anmärkningar från senaste besiktning:Besiktigad 20231205 Utan anmärkning 109,101 km.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstadServicebok:Ja, digital servicebokKommentar om service:Se bilder, utdrag från digital historik Toyota-verkstad.
Drivning: Kamkedja
Ant. passagerare: 4
Antal nycklar: 1
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Senaste godkända besiktning: 20231205
Besiktigad till och med: 20250228
Årsskatt: 492 kr
Fordonskategori EU: M1
Max släpvagnsvikt: 800 kg
växellåda: Variomatic
Sommardäck
Vinterdäck
AC Kyler
해치백 Toyota
검색 결과: 광고 130개
표시
구독