경매로 판매 중인 해치백 Tesla Model S 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/17
4.97 m × 1.964 m × 1.445 m
구동 형식:
AWD
197 마력 (145 kW)
휘발유
2024-12-31
블랙
Glasruta vänster fram repa. Några lackskador, bucklor, stenskott och repor. Repor på kolfibervingen. Dimljusglas matt
Sliten inredning.
Laddkabel saknas. Vindrutespolare ur funktion
Previous owners: 5
License number: RUL118
Manufacture month: April 2015
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 860 kg
Tax weight: 2 210 kg
Model S 85D
2015
Avtagbar dragkrok
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Smartphone integration
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car