경매로 판매 중인 해치백 Peugeot 203 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
해치백 Peugeot 108 Peugeot 108 €4,492 해치백 2018 33940 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Peugeot 208 Peugeot 208 €12,020 해치백 2021 44330 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Peugeot 208 Peugeot 208 €984 해치백 2016 167680 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Peugeot 208 Peugeot 208 €13,900 해치백 2022 50830 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Peugeot 308 Peugeot 308 €8,539 해치백 2014 72640 km 스웨덴, Gothenburg
해치백 Peugeot 203
해치백 Peugeot 203
해치백 Peugeot 203 이미지 2
해치백 Peugeot 203 이미지 3
해치백 Peugeot 203 이미지 4
해치백 Peugeot 203 이미지 5
해치백 Peugeot 203 이미지 6
해치백 Peugeot 203 이미지 7
해치백 Peugeot 203 이미지 8
해치백 Peugeot 203 이미지 9
해치백 Peugeot 203 이미지 10
1/10
브랜드:  Peugeot
모델:  203
형식:  해치백
제조년도:  1957
주행거리:  87580 km
위치:  스웨덴 Gothenburg
게재 날짜:  1개월 초과
판매자 재고 ID:  7202817
경매:  1
실행 날짜:  2024-07-04 18:35
종료 날짜:  2024-07-09 19:40
체적:  1300 cm³
형식:  수동
차축 수:  2
상태:  중고
컬러:  브라운

추가 정보 — 해치백 Peugeot 203

스웨덴어
BRAKES:
Bromsrör längsgående höger rostiga. Huvudcylinder damask skadad.
Flertal bucklor, dörruppslag, lackskador, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Blinkersglas fram saknas. Höger strålkastare felmonterad. Emblem fram saknas. Höger framdörr går ej att öppna.
Spår av mögel. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.Ratt sprucken. Förarstolen sitter ej fast ordentligt.
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse.
Differential läckage. Läckage från motorn och växellådan.
Batteri bristfällig fastsättning. Kylvätskeläckage. Bränslerör ärgat. Del av bromstrumma bak saknas.
Previous owners: 6
License number: AYJ015
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 0 SEK
Max pull weight: 3 500 kg
Tax weight: 0 kg
1.3
1957