경매로 판매 중인 해치백 KIA Venga 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
4.168 m × 1.765 m × 1.6 m
90 마력 (66.15 kW)
체적:
1,400 cm³
연료 소비량:
4.3 l/100km
2024-12-31
블랙
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan. Bilen niger vid kraftig inbromsning.
Flertal stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Sliten inredning.Insynsskydd medföljer ej
Stötdämpare bak vänster/höger oljeläckage. Missljud framvagnen. Ratten lite sned. Knakar i ratten vid stillastående styrning.
Previous owners: 5
License number: MXG139
Manufacture month: kesäkuu 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 700, 13861998, 2509, 2903, 4236, 5425, 7304, senast 2023-09-27
Tax fee (yearly): 1259 SEK
Max pull weight: 1 700 kg
CO2-emission (diesel): 114 g/km
Tax weight: 1 340 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
1.4 CRDi
2013
Avtagbar dragkrok
Elstol passagerarplats
Motorvärmare
Aktiv parkeringshjälp
Elstol minnesfunktion passagerarplats