경매로 판매 중인 해치백 FIAT 500 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/15
3.631 m × 1.683 m × 1.529 m
2026-08-31
브라운, 메탈릭
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
NUMBER_OF_PREVIOUS_OWNERS: 1
REGISTRATION_PLATE: FGC27Z
MODEL_YEAR: 2021
ODOMETER_READING: 35 880 km
INITIAL_TRAFFIC_DATE: 2021-08-20
SERVICE_BOOK: Service utförd vid följande mil: 1499, 2401, senast 2023-08-01
SERVICE_BOOK_TYPE: EXISTS
NUMBER_OF_SEATS: 4
NUMBER_OF_KEYS: 1
EXTERIOR_COLOR: Brown
FINISH_TYPE: Metallic
TEXTILE: Textil
MANUFACTURER_WARRANTY: Not examined
COLLISION_WARRANTY: Not examined
TAX_FEE: 360 SEK
CHASSIS_NUMBER: ZFAEFAC42MX017248
MAX_PAYLOAD: 311 kg
MAX_PULL_WEIGHT_B: 1 810 kg
INSPECTION_VALID_TO_DATE: 2026-08-31
CURB_WEIGHT: 1 379 kg
TAX_WEIGHT: 1 370 kg
TOTAL_WEIGHT: 1 690 kg
SOLD_IN_SWEDEN: YES
EXPORTABLE: YES
DEDUCTIBLE_VAT: YES
500e
2021
Dödavinkelvarnare
Assistanssystem
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car