경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volvo XC60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
4.688 m × 1.902 m × 1.641 m
197 마력 (145 kW)
2026-06-30
브라운
Bromsbelägg bak, slitna. Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor fram och bak rostiga.
Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Vibrationer i drivlinan.
Missljud från el-baklucka öppning/stängning. AC ur funktion.Ac system läckage.
Previous owners: 2
License number: UCP08B
Service history: Service utförd vid följande mil: 4006, 7957, 11916, 15391 senast 2024-03-26
Tax fee (yearly): 5136 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT