경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volvo V70 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/13
4.95 m × 1.861 m × 1.547 m
트레일러 커플링:
163 마력 (120 kW)
2024-11-30
Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas. Vibrerar vid inbromsning.
Bristfällig fastsättning stötfångare fram. Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Flertal lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer bagageutrymme. Klädsel smutsig fram och bak. Innertak smutsigt.
Oljeläckage mindre, ej lokaliserat.
Oljeläckage.
Service inom kort. Öppningsknapp på bagagelucka kärvar/trög.
Previous owners: 2
License number: GMK243
Manufacture month: czerwiec 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 2725, 5167, 7413, 10231, 13140, 16086, 19316, 19473, 21677, 24507, 27624 senast 2023-10-13 Kamrem utförd vid (mil) 19473 Datum Kamremsbyte: 2020-10-08
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2302 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 134 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
II D4
2014
Dödavinkelvarnare
Lastskydd/lastnät
Kurvljus