경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volvo V70 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/10
4.823 m × 1.861 m × 1.547 m
트레일러 커플링:
114 마력 (84 kW)
연료 소비량:
4.5 l/100km
에어백:
2025-10-31
브라운, 메탈릭
Bromsbelägg fram, slitna. , Broms höger bak, anliggande. Bromsskivor fram och bak är slitna
Skada på stötfångaren fram. Ytrost tak, Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor. Plastkåpa under motor skadadNågra rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Rasslande missljud vid gaspådrag. Skrapande/vibrerande missljud vid tomgång.
Torkarblad bak utslitet. Torkarblad utslitna fram. Bilen drar snett. Hjulvibrationer. Torkararm bak ligger ur position.
Ratt står lite snett. Varnar för låg batterispänning. Höger baklykta vattenfylld.
Previous owners: 5
License number: MWK950
Manufacture month: juuni 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 2113, 4014, 5421, 7255, 8763, 10559, 11667, 13642, 14902, 16171, 17826 senast 2024-07-01. Kamrem utförd vid (mil):: 13642 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2020-10-21
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 260 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 300 kg
II D2
2013
Kurvljus
Volvo On Call