경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volvo V60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/17
4.761 m × 1.85 m × 1.421 m
253 마력 (186 kW)
2026-05-31
Flertal stenskott stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält. Vindruta sliten. Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag och lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Missljud från baklucka öppning/stängning. Baklucka kärvar, stängs ej elektroniskt.
Previous owners: 1
License number: WHU28C
Service history: Service utförd vid följande mil: 1004, 2648, 4068 senast 2024-06-05
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 950 kg
Tax weight: 2 080 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
T6 AWD Twin Engine
2022
Electric/Petrol
Assistanssystem
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Smartphone integration
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car