경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volkswagen Passat 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/15
Volkswagen
Passat
스테이션 왜건
2016
2016-02-23
주행거리:
106,130 km
적재 용량:
446 kg
순중량:
1,804 kg
총중량:
2,250 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
2024. 8. 26.
판매자 재고 ID:
7215907
경매:
실행 날짜:
2024-08-23 14:43
종료 날짜:
2024-08-28 20:09
4.767 m × 1.832 m × 1.462 m
116 마력 (85 kW)
휘발유
2025-03-31
Gummilist runt vindruta skadad, Spår efter tidigare dekor, Spår efter tidigare utrustning utvändigt. Flertal rostangrepp. Flertal lackskador, stenskott och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag. Lås laddlucka, trasigt. Underrede mycket jord.
Panel insida baklucka, repor. Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Klädsel skadad fram vänster.
Servicelampa lyser. Missljud hjullager fram, Skyddsplåt vid avgassystem, fastsättning lös. Torkarblad bak utslitet. Torkarblad utslitna fram. Kommer knappt någon luft ur mittre utblåsen i instrumentpanelen.
Previous owners: 2
License number: XXD493
Manufacture month: tammikuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1452, 2941, 6131, 7389, 7754, 8758, senast 2022-07-04
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2016
Electric/Petrol
Lastskydd/lastnät
Rattväxel/paddlar
Infällbar dragkrok
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car