경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volkswagen Passat 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
Volkswagen
Passat
스테이션 왜건
2013
2013-05-21
주행거리:
203,940 km
적재 용량:
574 kg
순중량:
1,726 kg
총중량:
2,300 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
2024. 8. 22.
판매자 재고 ID:
7214603
경매:
실행 날짜:
2024-08-27 17:53
종료 날짜:
2024-09-01 18:26
4.771 m × 1.82 m × 1.513 m
177 마력 (130 kW)
2025-10-31
Lock strålkastarspolning skadad höger fram. Glasruta höger bak repa. Flertal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor. Några rostangrepp.
Kraftig odör, Dålig lukt i bilen. Ratten är sliten. Klädsel sliten fram vänster.
Öppningsbart Panorama finns men är ur funktion & läcker in vatten
Previous owners: 3
License number: MDC452
Manufacture month: aprill 2013
Service history: Service utförd vid följande mil: 3010, 5807, 8841, 12294, 15916, 17549, 18898 senast 2022-05-10
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 3397 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 1 720 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
Alltrack 2.0 TDI BlueMotion Technology 4Motion
2013
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Smartphone integration