경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Volkswagen Golf 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/9
Volkswagen
Golf
스테이션 왜건
2014
2014-05-12
주행거리:
146910 km
적재 용량:
486 kg
순중량:
1494 kg
총중량:
1980 kg
스웨덴 Gothenburg
1개월 초과
판매자 재고 ID:
7211642
경매:
실행 날짜:
2024-06-28 13:50
종료 날짜:
2024-07-08 19:28
4.562 m × 1.799 m × 1.446 m
105 마력 (77 kW)
연료 소비량:
4.5 l/100km
2024-09-30
Flertal stenskott och repor, Flertal rostangrepp, Bilen har polerbara tvättrepor, Fåtal bucklor/dörruppslag
Innertak, smutsigt. Repiga inredningsdetaljer. Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Innertak skadad.Insynsskydd medföljer ej
Ett litet hål i innertaket i bagagen.
Adaptiv farthållare aktiveras ej & autobroms ur funktion.
Previous owners: 3
License number: NMA174
Manufacture month: huhtikuu 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 3368, 3959, 6719, 9203, 10284, 11564, 12538, 13145, 13704, 14315, senast 2023-09-06
Tax fee (yearly): 1520 SEK
Max pull weight: 1 520 kg
CO2-emission (diesel): 119 g/km
Tax weight: 1 490 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
1.6 TDI Sportscombi 4Motion 105hk
2014
Lastbågar
Motorvärmare