경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Subaru Outback 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
4.85 m × 1.82 m × 1.605 m
트레일러 커플링:
150 마력 (110 kW)
2025-09-30
레드, 메탈릭
Vibrerar vid inbromsning. Bromsskivor bak är slitna, behöver bytas
Stenskott vindruta i synfält. Flertal rostangrepp, lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd, skadat.
Motorskydd skadat
Elhiss vänster bak missljud. Elhiss höger bak missljud. Backkamera ur funktion, Vibrationer i ratten. Batteri bristfällig fastsättning.
Previous owners: 4
License number: MGB003
Manufacture month: oktoober 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 846, 1580, 2460, 3204, 9507, 12225, 12725 senast 2024-06-26
Tax fee (yearly): 3397 SEK
Max pull weight: 1 415 kg
CO2-emission (diesel): 155 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0D
2012
Elstol förarplats