경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Peugeot 308 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/15
4.585 m × 1.804 m × 1.47 m
트레일러 커플링:
131 마력 (96 kW)
연료 소비량:
4.9 l/100km
선루프:
PTO:
2025-02-28
레드
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador. Stenskott vindruta.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 3
License number: XSA162
Manufacture month: märts 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2252, 4121, 5301, 6653, 8401, 9726, 10362 och 11405 senast 2024-08-29
Tax fee (yearly): 382 SEK
Max pull weight: 1 645 kg
CO2-emission (petrol): 112 g/km
Tax weight: 1 440 kg
Max trailer weight: 1 100 kg
SW PureTech 130hk
2016
Panoramatak
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified