경매로 판매 중인 스테이션 왜건 KIA Cee'd 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/15
4.605 m × 1.8 m × 1.465 m
105 마력 (77 kW)
2025-12-31
Fåtal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador. Kodväv syns på alla däck medför trafikfara, bör ej köras.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Service inom kort. Svagt skrapande ljud från ratt vid rattutslag.
Previous owners: 1
License number: EFH36E
Manufacture month: juuni 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 1486, 3192, 4705, 5239, 7806 senast 2024-01-08
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 470 kg
Tax weight: 1 670 kg
Ceed 1.6 Plug-in Hybrid SW
2020
Electric/Petrol
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Motorvärmare
Rattvärme
Ventilerade framsäten
Öppningsbart panoramatak
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car