경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Jaguar I-Pace 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/20
4.694 m × 1.895 m × 1.567 m
체적:
400,000 cm³
차축 구성:
4x4
2025-08-31
블랙
Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete, Fåtal repor, Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag. Fåtal stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Bilen drar snett.
Previous owners: 1
License number: ESS57P
Manufacture month: maj 2020
Service history: Service utförd vid följande mil: 3368, 7487, 10512 senast 2023-11-02
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 830 kg
Tax weight: 2 290 kg
2020
Dödavinkelvarnare
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Eluppvärmd vindruta
Panoramatak
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car