경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Ford Mondeo 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/10
4.867 m × 1.852 m × 1.506 m
180 마력 (132 kW)
2024-10-31
그레이
Vibrerar vid inbromsning.
Skada vänster sidospegel. Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger och vänster framdörr. Gummilist skadad vänster framdörr. Fåtal rostangrepp. Fåtal lackskador, bucklor och dörruppslag. Flertal repor och stenskott. Varning om dragkroks ledningar.
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Innertak, smutsigt. Dörrpanel vänster bak skada.
Oljeläckage.
Nyckel/ar. skadad. Däcktrycksövervakningslampa lyser. Öppning/stängning eldriven baklucka tekniskt fel. Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 5
License number: MRE257
Manufacture month: detsember 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2548, 5000, 7923, 10433, 13210, 18811 senast 2024-03-13
Tax fee (yearly): 1989 SEK
Max pull weight: 1 170 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 1 600 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
2.0 TDCi Kombi
2015
Assistanssystem
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Eluppvärmd vindruta
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Motorvärmare
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattväxel/paddlar
Aktiv parkeringshjälp