경매로 판매 중인 스테이션 왜건 Ford Fiesta 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
3.982 m × 1.722 m × 1.495 m
101 마력 (74 kW)
PTO:
2025-01-31
블랙
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Flertal stenskott och repor. Fåtal lackskador och bucklor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad
Previous owners: 2
License number: OEJ927
Manufacture month: heinäkuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 1290, 2616, 3840, 4814, 6041, 7572, 9148 senast 2024-01-29
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 945 kg
CO2-emission (petrol): 99 g/km
Tax weight: 1 190 kg
Max trailer weight: 900 kg
1.0T EcoBoost 5dr
2017
Eluppvärmd vindruta
PercentIconNO deductible VATCertifiedIconKvdcar Certified