경매로 판매 중인 스테이션 왜건 BMW X1 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
4.454 m × 1.798 m × 1.545 m
143 마력 (105 kW)
2024-10-31
Några stenskott, dörruppslag, bucklor, repor och lackskador.
Isofix mitten bak täcklock saknas. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 10
License number: LBN716
Manufacture month: wrzesień 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 2941, 5153, 7465, 10083, 11641, 13549 senast 2022-09-12
Tax fee (yearly): 3136 SEK
Max pull weight: 1 380 kg
CO2-emission (diesel): 150 g/km
Tax weight: 1 610 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
xDrive18d
E84
2011
Avtagbar dragkrok