경매로 판매 중인 덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 2
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 3
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 4
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 5
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 6
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 7
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 8
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 9
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 10
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 11
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 12
덤프 트럭 차체 Ecopress LH22 이미지 13
1/13
제조년도:  2019
순중량:  2,100 kg
위치:  스웨덴 Karlstad현재 위치로부터 6609 km
게재 날짜:  2024. 8. 26.
판매자 재고 ID:  2094594
경매:  1
종료 날짜:  2024-09-02 12:43
상태:  중고

추가 정보 — 덤프 트럭 차체 Ecopress LH22

스웨덴어
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 3 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommerReprationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
tillverkare: Ecopress
Typskylt: Saknas
Invändig bredd (mm): Ca 2380
Lämhöjd (mm): Ca 1470
Längd inkl. ögla (mm): Ca 6290
Längd utan ögla (mm): Ca 6090
Höjd inkl. ramen (mm): Ca 1800
Invändig längd (mm): Ca 5900
Utvändig bredd (mm): Ca 2555
Lasthjälp med: Lastmaskin
Volym: 22 m3
Stege
덤프 트럭 차체
검색 결과: 광고 466개
표시
구독