경매로 판매 중인 덤프 트레일러 Kellfri Spannmålskärra 5ton Kellfri
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
광고에 관심이 있으십니까?
1/18
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
폭 - 0.85 m
원격 검사
중요
이 오퍼는 단지 안내용입니다. 더 정확한 정보는 판매자에게 요청하십시오.
구매 정보
판매자 연락처
판매자 구독
판매자 연락처
PDF
공유
Facebook
WhatsApp
Viber
Telegram
기계류나 차량을 판매하고 계십니까?
저희와 함께라면 가능합니다!
€6,129
SEK 71,000
≈ US$6,483
2018
적재 용량
2,665 kg
차축 수
스웨덴, Karlstad
€992.70
SEK 11,500
≈ US$1,050
스웨덴, Oxelösund
판매자에게 연락
€34,100
SEK 395,000
≈ US$36,070
적재 용량
18,640 kg
서스펜션
에어/에어
순중량
5,360 kg
차축 수
3
스웨덴, Arlöv
판매자에게 연락
€2,201
SEK 25,500
≈ US$2,329
적재 용량
5,000 kg
순중량
1,500 kg
차축 수
스웨덴, Norrtälje
판매자에게 연락
Observera!
Reparationsobjekt, kan ha fler fel än vi känner till / Needs to be repaired/mendedKända anmärkningar och fel:Lyftkolv urfunktion /trasig
bucklor repor övriga skador förekommer
Typskylt: Saknas
Längd (m): Lastyta 3,1meter
Höjd (m): Lämhöjd 50cm plus 30cm
Lasthjälp med: Lastmaskin
Tippfunktion ur funktion
Lämmar
bakläm medfäljer