경매로 판매 중인 크로스오버 Volvo XC90 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
길이 - 4.95 m, 폭 - 1.96 m
구동 형식:
AWD
320 마력 (235 kW)
PTO:
2025-07-31
블루
Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador,
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av päls/lukt. Innertak skadad.
Previous owners: 1
License number: YKA159
Service history: Service utförd vid följande mil: 1563, 3702, 6367, 8950, 12559, 14309, 16222 senast 2023-08-29
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 3044 SEK
Max pull weight: 870 kg
Tax weight: 1 990 kg
Max trailer weight: 2 700 kg
Sold in sweden: No
T6 AWD
2016
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol minnesfunktion passagerarplats
Elstol passagerarplats
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastbågar