경매로 판매 중인 크로스오버 Volvo XC60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/15
4.688 m × 1.902 m × 1.641 m
구동 형식:
AWD
303 마력 (223 kW)
2025-02-28
블랙
Flertal lackskador, stenskott och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Länkarmar fram glapp. Torkarblad utslitna fram. Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 3
License number: OCF149
Manufacture month: grudzień 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1685, 3141, 5029, 6015 senast 2024-02-15
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 840 kg
Tax weight: 2 190 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
XC60 T8 AWD Recharge
2020
Electric/Petrol
Alkolås
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Volvo On Call
Öppningsbart panoramatak
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car