경매로 판매 중인 크로스오버 Volvo XC60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/20
4.688 m × 1.902 m × 1.641 m
197 마력 (145 kW)
2026-08-31
Stenskott vindruta i synfält. Fåtal lackskador, bucklor, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: UML07N
Service history: Service utförd vid följande mil: 2652, 5480, 8527 senast 2024-03-07
Tax fee (yearly): 7648 SEK
Max pull weight: 960 kg
CO2-emission (diesel): 144 g/km
Tax weight: 2 030 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
färg: Silver
XC60 B4 AWD Mildhybrid
2021
Assistanssystem
Dödavinkelvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Volvo On Call
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar Certified