경매로 판매 중인 크로스오버 Volvo XC60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
4.644 m × 1.891 m × 1.713 m
트레일러 커플링:
190 마력 (140 kW)
2024-10-31
블랙
Bromsbelägg fram och bak, slitna.
Ytrost tak, Några stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster. Insynsskydd medföljer ej
Torkararm bak ligger ur position. Strålkastarglas slitna. Fel på larmsystem
Previous owners: 5
License number: FTH895
Manufacture month: huhtikuu 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3217, 4501, 5872, 7238, 8083, 9128, 10627, 11879 senast 2023-10-31
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 015 kg
CO2-emission (diesel): 117 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
XC60 D4 FWD
2016
Rattvärme