경매로 판매 중인 크로스오버 Volvo XC60 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
4.688 m × 1.902 m × 1.641 m
150 마력 (110 kW)
2025-02-28
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan.
Ytrost motorhuv och tak. Flertal stenskott, dörruppslag, Lackskador, bucklor och repor. Flertal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Mindre oljeläckage.
Torkarblad utslitna fram och bak. Hjulvibrationer. Stolsvärme förarplats, ur funktion. Varnar för dåligt stödbatteri samt service på start/stopp. Ratt står lite snett.
Previous owners: 1
License number: YTH010
Manufacture month: October 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 2369, 4966, 7590, 10429, 13625 senast 2023-11-29 Kamrem utförd vid (mil):: 13625 (Se bild) Datum Kamremsbyte: 2023-11-29
Tax fee (yearly): 2821 SEK
Max pull weight: 1 130 kg
CO2-emission (diesel): 131 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 2 300 kg
XC60 D3 FWD
2019
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Smartphone integration
Volvo On Call
PercentIconDeductible VAT