경매로 판매 중인 크로스오버 Volkswagen Touareg 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/12
Volkswagen
Touareg
크로스오버
2003
2003-12-18
주행거리:
128,150 km
적재 용량:
430 kg
순중량:
2,520 kg
총중량:
2,950 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
1개월 초과
판매자 재고 ID:
7213803
경매:
실행 날짜:
2024-08-05 10:22
종료 날짜:
2024-08-08 21:49
길이 - 4.75 m, 폭 - 1.93 m
V형
310 마력 (228 kW)
실린더 수:
8
PTO:
2025-02-28
Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan.
Dålig linjepassning stötfångare fram. Ytrost tak. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador.
Dörrpanel höger bak skada. Repiga inredningsdetaljer. Ratten är sliten. Sliten inredning. Klädsel sliten. Dörrpanel höger fram skada.
Däcktrycksövervakningslampa lyser. Servicelampa lyser.
Previous owners: 8
License number: UEM633
Service history: Service utförd vid följande mil: 5238 senast 2007-05-22
Tax fee (yearly): 4553 SEK
Max pull weight: 750 kg
Tax weight: 2 520 kg
Max trailer weight: 3 500 kg
Sold in sweden: No
färg: Silver
4.2 V8
2003
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Nyckelfri upplåsning av dörrar