경매로 판매 중인 크로스오버 Mercedes-Benz C-Klass 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/16
Mercedes-Benz
C-Klass
크로스오버
2021
2021-05-28
주행거리:
152220 km
적재 용량:
470 kg
순중량:
2010 kg
총중량:
2480 kg
스웨덴 Gothenburg
2024. 7. 4.
판매자 재고 ID:
7210791
경매:
실행 날짜:
2024-07-11 17:05
종료 날짜:
2024-07-14 20:20
4.772 m × 1.839 m × 1.465 m
194 마력 (143 kW)
2026-06-30
그레이
Flertal stenskott stötfångare fram, Mindre repa stötfångare fram, Stenskott vindruta utanför synfält. Sidospegel vänster, kondens i blinkersglas, Repa stötfångare bak, Lackskada stötfångare bak, Ytrost höger bakskärm, Repa höger framdörr, Sidospegel höger, kondens i blinkersglas. Lackskada baklucka. Vänster bakljus kondens, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Invändigt några repor, fläckar och märken. Repa på ratt. Insynsskydd medföljer
Previous owners: 1
License number: FWH45L
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Textile: Läder/Alcantara
Tax fee (yearly): 1110 SEK
Max pull weight: 1 020 kg
Tax weight: 2 010 kg
C 300 de Kombi S205
2021
Electric/Diesel
Assistanssystem
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car