경매로 판매 중인 쿠페 Peugeot RCZ 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
쿠페 BMW 320D BMW 320D €9,367 쿠페 2010 197,605 km 체코, Praha 9 - Prosek
쿠페 Ford Mustang Ford Mustang US$42,000 쿠페 2011 140,000 km 아르헨티나, Buenos Aires
쿠페 Smart FORTWO Smart FORTWO €7,000 쿠페 2011 129,000 km 스페인, Cubillas de Santa Marta
쿠페 Peugeot RCZ
쿠페 Peugeot RCZ
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 2
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 3
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 4
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 5
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 6
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 7
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 8
쿠페 Peugeot RCZ 이미지 9
1/9
브랜드:  Peugeot
모델:  RCZ
형식:  쿠페
제조년도:  2010-06
최초 등록:  2011-01-03
주행거리:  132,150 km
적재 용량:  408 kg
순중량:  1,372 kg
총중량:  1,780 kg
위치:  스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
게재 날짜:  1개월 초과
판매자 재고 ID:  7214113
경매:  1
실행 날짜:  2024-08-14 18:09
종료 날짜:  2024-08-19 21:40
전체 치수:  4.287 m × 1.845 m × 1.362 m
동력:  200 마력 (147 kW)
연료:  전기
터보:
체적:  1,600 cm³
연료 소비량:  6.9 l/100km
형식:  수동
차축 수:  2
카 스테레오:  CD
PTO:
상태:  중고
기술 검사 유효 기간:  2025-08-31
컬러:  블랙

추가 정보 — 쿠페 Peugeot RCZ

스웨덴어
Missljud/kärvar vid öppning/stängning höger framdörr, Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är folierad, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete,
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Oljeläckage
Servicelampa lyser. AC ur funktion. Farthållare ur funktion, Strålkastarglas matta.
Previous owners: 11
License number: KUY285
Manufacture month: czerwiec 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 779, 1421, 3129, 5225, 6912, 8900, 11357, 12230, 11721, 12720 senast 2022-11-09
Tax fee (yearly): 1416 SEK
Max pull weight: 1 720 kg
CO2-emission (petrol): 159 g/km
Tax weight: 1 370 kg
Max trailer weight: 500 kg
1.6 Turbo
2010
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
쿠페 Peugeot
검색 결과: 광고 2개
표시
구독