경매로 판매 중인 컨버터블 Audi A5 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/17
길이 - 4.65 m, 폭 - 1.854 m
239 마력 (176 kW)
2024-11-30
브라운
Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador och bucklor/dörruppslag, Flertal repor och stenskott.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.I
Bältesarm som fälls ut på passagerare sida urfunktion
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält. Nyckellås till demonterbart drag skadat/kärvar, Kupéfläkt, missljud. Sufflet skadad, Vindrutespolare läckage, Vibrationer i framvagn.
Previous owners: 2
License number: WLL814
Service history: Service utförd vid följande mil: 2943, 6232, 8264, 9219, 11800 senast 2017-05-11
Tax fee (yearly): 4648 SEK
Max pull weight: 1 140 kg
CO2-emission (diesel): 179 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 1 900 kg
Sold in sweden: No
3.0 TDI Cabriolet quattro
2010
Avtagbar dragkrok