경매로 판매 중인 화물 밴 Mercedes-Benz Sprinter 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/13
Mercedes-Benz
Sprinter
화물 밴
2019
2020-05-28
주행거리:
145,190 km
좌석 수:
3
적재 용량:
934 kg
순중량:
2,256 kg
총중량:
3,190 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
1개월 초과
판매자 재고 ID:
7211297
경매:
실행 날짜:
2024-08-23 17:44
종료 날짜:
2024-08-28 19:46
5.932 m × 2.02 m × 2.638 m
114 마력 (84 kW)
2025-05-31
Bromsbelägg fram, slitna. , Bromsskivor fram rostskadade, bör bytas2 sommardäck fram och 2 odubbade vinterdäck bak.
Spår efter tidigare dekor, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador, Fåtal rostangrepp
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Fåtal fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Spår av tidigare utrustning.Luckor i instrumentpanelen kärvar. Förarstol skadad.
Missljud drivknut/drivaxel vänster sida.
Missljud drivknut/drivaxel höger sida.Varnar för fel i adblue systemet
Spricka vindruta utanför synfält. 360 kamera ur funktion, Drivknutsdamask skadad VF, Upprullningsdon förarplats, ur funktion. Parkeringssensor ur funktion, Backsensor ur funktion, Backkamera ur funktion
Previous owners: 4
License number: YUS986
Manufacture month: listopad 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 3172 och 5992 mil. Senast utförd 2022-01-12
Tax fee (yearly): 5946 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 219 g/km
Tax weight: 3 190 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
211 CDI Skåp FWD
2019
Assistanssystem
360 kamera
PercentIconDeductible VAT