경매로 판매 중인 승용형 밴 Renault Kangoo 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
Renault
Kangoo
승용형 밴
2015
2015-06-25
주행거리:
111,030 km
좌석 수:
적재 용량:
512 kg
순중량:
1,438 kg
총중량:
1,950 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
2024. 9. 3.
판매자 재고 ID:
7216669
경매:
실행 날짜:
2024-09-02 13:46
종료 날짜:
2024-09-04 20:32
4.282 m × 1.829 m × 1.805 m
90 마력 (66.15 kW)
2024-10-31
Broms höger bak, anliggande. Bromsskivor fram och bak rostskadade. Bromsrör bak båda sidor längsgående rostskadade.
Stenskott vindruta i synfält. Antenn saknas. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse som gör bilen trafikfarlig. Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-09-28
Brister:
2 BROMSRÖR (1.1.11) BÅDA SIDOR LÄNGSGÅENDE ROSTSKADAT
2 FJÄDER (5.3.1) UR LÄGE
2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM, BÅDA SIDOR SKADAD
2 FÄRDBROMS HJULBROMS (1.1) FRAM, BÅDA SIDOR BROMSVERKAN PULSERANDE
2 FÄRDBROMS HJULBROMS (1.1) BAK HÖGER ANLIGGNING
2 STOPPLYKTA (4.3) BAK, BÅDA SIDOR UR FUNKTION (BÅDA
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Fjäder brusten vänster bak och höger fram. AC ur funktion. Bromsljus bak båda sidor ur funktion.
Previous owners: 5
License number: EZL479
Manufacture month: luty 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 3974, 5451
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 550 kg
CO2-emission (diesel): 110 g/km
Tax weight: 1 950 kg
1.5 dCi Skåp
2015