경매로 판매 중인 승용형 밴 Peugeot Partner 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
승용형 밴 Peugeot Partner
승용형 밴 Peugeot Partner
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 2
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 3
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 4
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 5
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 6
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 7
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 8
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 9
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 10
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 11
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 12
승용형 밴 Peugeot Partner 이미지 13
1/13
브랜드:  Peugeot
모델:  Partner
형식:  승용형 밴
제조년도:  2023
최초 등록:  2022-09-13
주행거리:  16,910 km
좌석 수:  3
적재 용량:  803 kg
순중량:  1,597 kg
총중량:  2,400 kg
위치:  스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
게재 날짜:  1개월 초과
판매자 재고 ID:  7215289
경매:  1
실행 날짜:  2024-09-03 13:05
종료 날짜:  2024-09-05 19:56
전체 치수:  4.403 m × 1.848 m × 1.88 m
트레일러 커플링:
동력:  131 마력 (96 kW)
연료:  가스
형식:  자동
상태:  중고
기술 검사 유효 기간:  2025-09-30
컬러:  블랙

추가 정보 — 승용형 밴 Peugeot Partner

스웨덴어
BRAKES:
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan,
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser.
Previous owners: 1
License number: UUG491
Service history: Service bok finns men är tom
Tax fee (yearly): 11288 SEK
Max pull weight: 1 100 kg
Tax weight: 2 400 kg
1.5 HDI Skåp
2023
PercentIconDeductible VAT
승용형 밴 Peugeot
검색 결과: 광고 109개
표시
구독