경매로 판매 중인 승용형 밴 Peugeot Partner 광고는 판매 완료되어 검색에 포함되지 않았습니다.
1/9
Peugeot
Partner
승용형 밴
2015
2014-12-29
주행거리:
124,050 km
좌석 수:
3
적재 용량:
600 kg
순중량:
1,540 kg
총중량:
2,140 kg
스웨덴 Gothenburg현재 위치로부터 6617 km
2024. 9. 2.
판매자 재고 ID:
7215903
경매:
실행 날짜:
2024-08-30 11:31
종료 날짜:
2024-09-03 19:00
4.628 m × 1.81 m × 1.834 m
트레일러 커플링:
90 마력 (66.15 kW)
보드 컴퓨터:
2024-12-31
Rost på bromsskivor fram som inte påverkar bromsverkan. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal bucklor. Spår efter tidigare dekor. Kunden har varit o lämnat vinterhjul och en extra bilnyckel så nu finns 2
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inre backspegel saknas.
Går på tomgång men dör vid körning.
Previous owners: 4
License number: HPA629
Manufacture month: grudzień 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2227, 4685, 6922, 9980 senast 2020-05-11
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1989 SEK
Max pull weight: 1 360 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 2 140 kg
Max trailer weight: 1 010 kg
1.6 e-HDI Skåp
2015